Agregaty prądotwórcze

Agregaty przenośne

Agregaty Przenośne w mocach od 1,5Kw do 20KW

W ofercie znajdziemy agregaty  przenośne inwertorowe  „walizkowe”   które świetnie się sprawdza na działce lub innym wyjeździe plenerowym poprzez rozwiązania wyposażone w AVR do zasilania np. domów, czy sal bankietowych do profesjonalnych do stosowania  w trudnych warunkach np. podczas budowy.  Znaczna większość agregatów przenośnych wyposażona jest w silniki benzynowe, rzadziej w diesla.

Oferujemy rozwiązania największych polskich

i europejskich producentów

agregatów prądotwórczych do zastosowań profesjonalnych jak i hobbystycznych.

Technologie agregatów przenośnych

Agregaty inwerterowe

W swojej konstrukcji przypominają zasilacze awaryjne UPS ponieważ podobnie jest realizowane przetwarzanie napięcia stałego DC na zmienne AC  Prostownik inwerter AC/DC – Falownik DC/AC. Takie rozwiązanie zapewnia „czyste i stabilne  „ zasilanie odbiorów np.: TV, komputery lub inne urządzenia wymagające stabilnego zasilania. Rozwiązanie lekkie  idealne na campingi, małe eventy, domki letniskowe.

Agregat z układem AVR

Odpowiedzialny za stabilizacje napięcia wyjściowego agregatu niezależnie od obrotów silnika.
Rozwiązanie podobnie jak inwerter choć w sposób mechaniczny a nie elektroniczny  chroni urządzenia elektroniczne podpięte do generatora jak TV, komputery itp. Rozwiązanie do domu, biura, eventy plenerowe.

Agregat bez układu AVR

Wyposażony w prądnice asynchroniczną bez specjalnej stabilizacji napięcia wyjściowego to rozwiązanie stosowane przeważnie do zasilania narzędzi budowlanych nie wymagających stabilizacji AVR np.: betoniarki, wiertarki, młoty udarowe.

Agregaty stacjonarne

Oferujemy rozwiązania największych polskich

i europejskich producentów

agregatów prądotwórczych do zastosowań profesjonalnych jak i hobbystycznych.

Agregaty Stacjonarne w mocach od 10KW do ponad 2500KW

Występują tylko i wyłącznie z układem AVR (Automatycznym Stabilizatorem Napięcia) dlatego z powodzeniem mogą być stosowane do wszystkich odbiorów czy aplikacji wymagających stabilizacji napięcia AVR. Produkty należą do grupy PROFESJONALNEJ z możliwością pracy ciągłej.

Z uwagi na zastosowanie przemysłowych silników diesla okres miedzy przeglądami wynosi od 250 do 500 Mth a dzięki regularnym przeglądom serwisowym możliwe jest wydłużenie gwarancji nawet do 60 miesięcy lub 1000Mth.  

Podział agregatów stacjonarnych

Agregaty otwarte o mocach od 10 do 760 KVA

Agregaty wyciszane o mocach od 10 do >3200 KVA

Pomysł o zakupie  agregatu to początek, naszym celem jest zapewnić pełną obsługę inwestycji od koncepcji, projektu, uzgodnień do pomiarów z protokołem kończącym odbiory.

Wykonamy:

Układ wentylacji (czerpni i wyrzutni powietrza)

Układ odprowadzenia spalin

Układ paliwowy

Instalacje zasilająco-odbiorcza

Projekty elektryczne

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa wszystkie agregaty stacjonarne wyposażone w niezawodne panele sterowania firmy ComAp z intuicyjna obsługa w j. polskim.

Wynajem

Wynajem urządzeń zasilania awaryjnego

Dzięki  wieloletniemu doświadczeniu oraz rozbudowanej sieci partnerskiej   zapewniamy podstawienie agregatów prądotwórczych wraz z okablowaniem i pełną obsługą na terenie całej Polski w bardzo krótkich terminach.

Pełna obsługa on-site z utrzymaniem agregatów w gotowości nawet na kilkunastu obiektach jednocześnie nie stanowi dla nas problemu.

Dysponujemy agregatami o mocach od 10KW do 1000KW.

Dopełnieniem oferty RENTAL są zbiorniki paliwa 2500 – 5000l oraz maszty oświetleniowe halogenowe idealne na oświetlenie podczas imprez plenerowych lub placów budowy.

Agregaty prądotwórcze na potrzeby zasilania awaryjnego wraz pełną obsługą

Dysponujemy agregatami o mocach od 5KW do 600KW. Oferta obejmuje agregaty przemysłowe jak również jednostki dla małych i średnich firm oraz klientów indywidualnych.
Dzięki rozbudowanej infrastrukturze możemy zapewnić jednocześnie zasilanie dla kilkudziesięciu obiektów w całej Polsce.

Klimatyzacja i osuszacze przemysłowe

Klimatyzacja, osuszacze przemysłowe na potrzeby biur, hoteli, restauracji czy domów.

Gdzie można wynająć sprzęt?

Lokalizacja baz maszynowych

Nasze agregaty prądotwórcze możesz wynająć we wszystkich większych miastach w Polsce.

Niezawodność naszych rozwiązań gwarantuje doświadczony personel techniczny oraz najwyższej klasy agregaty prądotwórcze oparte na najlepszych silnikach renomowanych producentów.

Oferujemy produkty największych marek

Współpracujemy tylko z najlepszymi

Kontakt

Napisz do nas

Siedziba

ul. Kutrzeby 42a
05-082 Stare Babice

AL PROJEKT Sp. z.o.o.

ul. Warszawska 135
05-092 Łomianki

KRS: 0000970115
REGON: 521948187
NIP: 1182241275

Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.