Agregaty przenośne

Agregaty przenośne

Sprzedaż

Agregaty Przenośne w mocach od 1,5Kw do 20KW

W ofercie znajdziemy agregaty  przenośne inwertorowe  „walizkowe”   które świetnie się sprawdza na działce lub innym wyjeździe plenerowym poprzez rozwiązania wyposażone w AVR do zasilania np. domów, czy sal bankietowych do profesjonalnych do stosowania  w trudnych warunkach np. podczas budowy.  Znaczna większość agregatów przenośnych wyposażona jest w silniki benzynowe, rzadziej w diesla.

Oferujemy rozwiązania największych polskich

i europejskich producentów

agregatów prądotwórczych do zastosowań profesjonalnych jak i hobbystycznych.

Technologie agregatów przenośnych

Agregaty inwerterowe

W swojej konstrukcji przypominają zasilacze awaryjne UPS ponieważ podobnie jest realizowane przetwarzanie napięcia stałego DC na zmienne AC  Prostownik inwerter AC/DC – Falownik DC/AC. Takie rozwiązanie zapewnia „czyste i stabilne  „ zasilanie odbiorów np.: TV, komputery lub inne urządzenia wymagające stabilnego zasilania. Rozwiązanie lekkie  idealne na campingi, małe eventy, domki letniskowe.

Agregat z układem AVR

Odpowiedzialny za stabilizacje napięcia wyjściowego agregatu niezależnie od obrotów silnika.
Rozwiązanie podobnie jak inwerter choć w sposób mechaniczny a nie elektroniczny  chroni urządzenia elektroniczne podpięte do generatora jak TV, komputery itp. Rozwiązanie do domu, biura, eventy plenerowe.

Agregat bez układu AVR

Wyposażony w prądnice asynchroniczną bez specjalnej stabilizacji napięcia wyjściowego to rozwiązanie stosowane przeważnie do zasilania narzędzi budowlanych nie wymagających stabilizacji AVR np.: betoniarki, wiertarki, młoty udarowe.

Do większości agregatów istnieje możliwość zastosowania układu SZR (Samoczynne Załączanie Rezerwy), który odpowiada za całkowicie automatyczne przełączanie na prace agregatu przy zaniku zasilania zawodowego. Powrót na prace sieciową również następuje w sposób niezależny i w pełni automatyczny. 

W większości modeli okres miedzy przeglądami wynosi 50Mth do 100Mth  (motogodziny) lub rok w zależności co nastąpi pierwsze. 

Jak dokładnie dobrać agregat do Twoich potrzeb? Zadzwoń lub napisz, a na pewno znajdziemy odpowiedni produkt.