Moc inteligentnych rozwiązań

Zaufaj naszemu bogatemu doświadczeniu z obszaru energetyki i teletechniki. Właśnie dzięki niemu dostarczamy sprawdzone rozwiązania i wysokiej jakości produkty zaawansowanej technologii, dostosowane do potrzeb Twojej firmy.

Blacktec

Moc inteligentnych rozwiązań

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że oczekiwania Klientów i wyzwania z nimi związane będą się różnić, w zależności od rodzaju i charakteru prowadzonej działalności. Będą zależne od szeregu indywidualnych czynników, które należy odpowiednio rozpoznać, przeanalizować i uwzględnić, tworząc rozbudowane systemy zasilania, serwerownie, okablowania, itp. Posiadamy wiedzę i rozwiązania, które to umożliwiają i sprawdzą się nawet w złożonych i wymagających projektach teletechnicznych. W ramach rozwoju naszej dotychczasowej działalności, jak również odpowiadając na rosnące wymagania naszych Klientów, stworzyliśmy markę BlackTec. Markę, która wpisuje się w wymagania Klientów i rosnącego rynku zasilania gwarantowanego.

 

Zaufaj naszemu bogatemu doświadczeniu z obszaru energetyki i teletechniki. Właśnie dzięki niemu dostarczamy sprawdzone rozwiązania i wysokiej jakości produkty zaawansowanej technologii, dostosowane do potrzeb Twojej firmy.

Czym jest Blacktec?

Blacktec to innowacyjna marka nowoczesnych i zaawansowanych produktów z grupy zasilania gwarantowanego UPS oraz rozwiązań teletechnicznych, takich jak szafy RACK (wiszące, stojące) czy rozbudowane sieci okablowania strukturalnego wszystkich kategorii wraz z inteligentnymi systemami zarządzania. Wierzymy, że nasz sukces uzależniony jest również od rozwoju naszych Klientów i Partnerów, dlatego stale powiększamy portfolio naszych urządzeń i usług, aby oferta była jak najbardziej kompleksowa.

Budujemy markę godną zaufania, w której na pierwszym miejscu stawiana jest jakość, a naszą misją jest dotarcie z produktami blacktec do osób, które podzielają nasze podejście i potrafią je docenić. Nasze produkty i usługi kierujemy do firm i przedsiębiorców, którzy zdają sobie sprawę jak duże znaczenie ma niezawodność, bezpieczeństwo i przemyślany dobór rozwiązań oraz jak duże ma to przełożenie na biznes i jego prawidłowe funkcjonowanie. Zadajemy celne pytania, dzięki którym dobór sprzętu i konkretnych produktów wpisuje się adekwatnie w potrzeby.

Zależy nam, aby ”mądry polak po szkodzie” był tylko pustym frazesem bez pokrycia we wspólnych działaniach. Z nami możesz wyprzedzać zagrożenia i zminimalizować ryzyko awarii oraz jej ewentualnych, niejednokrotnie dotkliwych i bolesnych, konsekwencji, takich jak: utrata danych, przerwanie ciągłości pracy systemów, serwerów, linii produkcyjnych.

 

Produkty blacktec

Systemy zasilania gwarantowanego blacktec, szafy RACK, okablowanie i praktyczna, obiektowa wiedza naszych specjalistów to gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa dla Twojej firmy. W naszej ofercie znajdują się wszystkie niezbędne elementy aby wykonać małe instalacje lub z sukcesem zbudować od podstaw każde DATA CENTER. Nie tylko w przystosowanych do tego przestrzeniach wewnątrzbudynkowych, ale również w formie mobilnego Kontenerowego Data Center.

Poznaj produkty blacktec, a w przypadku pytań i dodatkowych szczegółów – skontaktuj się z nami! Nasz zespół profesjonalnie doradzi i pomoże wybrać odpowiednie urządzenia pod konkretną sytuację i zapotrzebowanie.

Nasza oferta obejmuje: (może być w formie kafelków z linkami, tak jak na podstronie O NAS w AL Projekt):

  • UPS 1 fazowe
  • UPS 3 fazowe
  • Szafy RACK wiszące
  • Szafy RACK stojące