You are currently viewing Poczuj moc inteligentnych rozwiązań blacktec.

Poczuj moc inteligentnych rozwiązań blacktec.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że oczekiwania Klientów i wyzwania z nimi związane będą się różnić, w zależności od rodzaju i charakteru prowadzonej działalności. Będą zależne od szeregu indywidualnych czynników, które należy odpowiednio rozpoznać, przeanalizować i uwzględnić, tworząc rozbudowane systemy zasilania, serwerownie, okablowania, itp.

W AL Projekt posiadamy wiedzę i rozwiązania, które to umożliwiają i sprawdzą się nawet w złożonych i wymagających projektach teletechnicznych. W ramach rozwoju naszej dotychczasowej działalności, jak również odpowiadając na rosnące wymagania naszych Klientów, stworzyliśmy markę blacktec. Markę, która wpisuje się w wymagania Klientów i rosnącego rynku zasilania gwarantowanego.

Czym jest blacktec?

Blacktec to innowacyjna marka nowoczesnych i zaawansowanych produktów z grupy zasilania gwarantowanego UPS oraz rozwiązań teletechnicznych, takich jak szafy RACK (wiszące, stojące) czy rozbudowane sieci okablowania strukturalnego wszystkich kategorii wraz z inteligentnymi systemami zarządzania. Wierzymy, że nasz sukces uzależniony jest od rozwoju naszych Klientów i Partnerów, dlatego stale powiększamy portfolio naszych urządzeń i usług, aby oferta była jak najbardziej kompleksowa. Przykładamy też dużo uwagi do jakości, która jest znakiem rozpoznawczym wszystkich produktów blacktec.

Poznaj UPS-y marki blacktec.

Budujemy markę godną zaufania, w której na pierwszym miejscu stawiana jest jakość, a naszą misją jest dotarcie z produktami blacktec do osób, które podzielają nasze podejście i potrafią je docenić. Nasze produkty i usługi kierujemy do firm i przedsiębiorców, którzy zdają sobie sprawę jak duże znaczenie ma niezawodność, bezpieczeństwo i przemyślany dobór rozwiązań oraz jak duże ma to przełożenie na biznes i jego prawidłowe funkcjonowanie. Zadajemy celne pytania, dzięki którym dobór sprzętu i konkretnych produktów wpisuje się adekwatnie w potrzeby.

Zależy nam, aby ”mądry polak po szkodzie” był tylko pustym frazesem bez pokrycia we wspólnych działaniach. Dzięki produktom blacktec możesz wyprzedzać zagrożenia i zminimalizować ryzyko awarii oraz jej ewentualnych, dotkliwych konsekwencji, takich jak: utrata danych, przerwanie ciągłości pracy systemów, serwerów, linii produkcyjnych.

Produkty blacktec.

Systemy zasilania gwarantowanego blacktec, szafy RACK, okablowanie i praktyczna wiedza naszych specjalistów to gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa dla Twojej firmy. W naszej ofercie znajdują się wszystkie niezbędne elementy, aby wykonać małe instalacje lub z sukcesem zbudować od podstaw serwerownię. Nie tylko w przystosowanych do tego przestrzeniach wewnątrzbudynkowych, ale również w formie mobilnego Kontenerowego Data Center.

Poznaj szafy RACK marki blacktec.

Oferta produktów blacktec obejmuje:

  • UPS 1 fazowe
  • UPS 3 fazowe
  • Szafy RACK wiszące
  • Szafy RACK stojące

Szczegółowy katalog produktów blacktec jest dostępny na naszej stronie, a także bezpośrednio u naszych handlowców. Warto przy tym pamiętać, że same urządzenia to nie wszystko. Doradzimy wybór odpowiedniego sprzętu, opowiemy więcej o jego możliwościach, parametrach technicznych, pomożemy w dopasowaniu go do indywidualnych potrzeb Twojej firmy, a następnie dostarczymy i przeprowadzimy montaż. Wszystko sprawnie i profesjonalnie.

Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą!